Ubytovanie pri mori
Zima na horách
Apartmány v Grécku

ubytovanie v súkromí nielen v Chorvátsku, rekreačné domy, apartmány, chaty a chalupy

RekreacneDomy.sk
Skryť schránku s výberom domov... X
Zaregistrujte/prihláste sa pre ukladanie výberu pre neskoršie použitie...
Volajte Bratislavu: (0)221 028 567 | pon - nie 9:00 - 20:00 hod

Rekreačné domy, chaty, chalupy a apartmány k prenájmu na Slovensku a v Európe

Rekreačné apartmány a domy - vyhľadajte Vaše ubytovanie a rezervujte online
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
AlbánieBelgickoBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FínskoFrancúzskoHolandsko
ChorvátskoIslandTaliansko
CyprusLucemburskoMaďarsko
NemeckoNórskoPoľsko
PortugalskoRakúskoGrécko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanielskoŠvédskoŠvajčiarsko
Turecko

Ponuka

Hľadanie podľa kódu domu

Akcia & Novinky

Otvorenie predaja sezóny 2011
Práve sme zahájili predaj pobytov v rekreačných domoch a apartmánoch v celej Európe na ro... více>

Prihlásenie užívateľa

Zabudol som heslo
Nová registrácia

Otázky a rezervácie

Volajte Bratislavu 0221 028 567

Spolupracujeme

Luxusné rekreačné vily na prenájom

 

Luxusné vily na prenájom vo Švajčiarsku

Švajčiarsko je krajina monumentálnych hôr a hlbokých jazier. Je vhodné pre milovníkov zimných športov, ale aj pre tých, ktorí sa radi venujú pešej turistike krásnou krajinou. Švajčiarska príroda je priamo panenská. Pohľad na švajčiarsku panorámu je skutočným balzamom. Prenájom luxusnej vily vo Švajčiarsku sa teda javí ako tá najlepšia dovolenka. Tunajší pobyt si vo vlastnej vile náležite užijete. Vlastné priestory vrátane sociálneho zariadenia dodá vašej rekreácii domácky ráz, čo dokreslí idylickú atmosféru celého pobytu. Dovolenka vo Švajčiarsku je vhodná pre dvojice, ale aj pre rodiny s deťmi. Prenájom luxusnej vily vo Švajčiarsku je skvelý tip pre tohtoročnú dovolenku!

 

Luxusné vily na prenájom v Taliansku

Chcete stráviť letnú dovolenku pri mori? Túžite zažiť naozaj gurmánske zážitky? Dovolenka v Taliansku je ideálnou voľbou. Pre rekreáciu strávenú v komfortnom prostredí je vhodné prenajať si vlastnú nehnuteľnosť. Prenájom luxusnej vily v Taliansku z našej ponuky splní všetky vaše očakávania. Vily sú situované v krásnom prostredí. Sú plne vybavené, preto sú vhodné aj pre rodiny s deťmi. Bývanie vo vlastnej luxusnej vile dodá vašej rekreácii úplne inú dimenziu. Vychutnajte si stredomorské prostredie v celej svojej kráse.

 

Luxusné vily na prenájom v Španielsku

Láka vás temperamentná atmosféra slnečného Španielska? Využite našu ponuku k prenájmu luxusnej vily. Prenájom luxusnej vily je vhodný pre romantickú dovolenku, ale aj pre rodinnú rekreáciu. Bývanie vo vlastnom je výhodné a veľmi pohodlné. Ste pánom svojho času a môžete si prostredie úplne prispôsobiť svojim potrebám. Španielsko je krajinou býčich zápasov, nádhernej krajiny a architektúry, ktorá Vám zoberie dych. Luxusná vila v Španielsku je destináciou, kam sa radi budete vracať

 

Luxusné vily na prenájom v Chorvátsku

Dovolenka v Chorvátsku sa stala jednou z najobľúbenejších druhov rekreácie. Chorvátsko ponúka tú správnu prímorskou atmosféru, výborné jedlo, čisté more a krásnu krajinu. Hlavným nedostatkom však býva nedostatok vlastného súkromia. My poznáme riešenie! Prenájom luxusnej vily v Chorvátsku je skvelou alternatívou k zájazdovým pobytom pre rekreácie. Poskytneme vám vlastné bývanie často priamo pri mori, luxusné vybavenie, ktoré vám z pobytu vytvorí rekreáciu vašich snov. Prenájom luxusnej vily má celú radu výhod. Poskytuje pokoj na relaxáciu, absolútnu čistotu a priestor pre vyžitie celej rodiny. Na miesta, kde si prenajmete vilu sa určite radi budete vracať.

 

Luxusné vily na prenájom v Rakúsku

Rakúsko je vhodné pre rekreáciu celý rok. V zime sa pýši najlepšími lyžiarskymi strediskami, kde si každý športový nadšenec môže úplne vychutnať tie najlepšie služby. Tí, ktorí nelyžují, ale chcú si vychutnať zimnú krajinu určite ocenia množstvo malebných horských chatiek, kde majitelia podávajú vskutku gurmánske špeciality a výborné teplé nápoje. V letných mesiacoch možno dovolenku využiť k pešej turistike nádhernou krajinou. Či je leto alebo zima, prenájom luxusnej vily je najlepšia voľba pre vašu rekreáciu. Prenájom luxusnej vily v Rakúsku je finančne výhodné a poskytne vám to najlepšie zázemie pre vašu dovolenku. Vlastné priestory vrátane sociálneho zariadenia oceníte každý deň počas vašej dovolenky.

Domy s bazénom

Peljesac-Podobuce
Osôb: 10
Makarska-Gornja Podgora
Osôb: 6
Makarska-Prolozac Gornji
Osôb: 10
Crikvenica-Smrika
Osôb: 8

Lastmoment ubytovanie

Villa Anna (Catania)
13.11.2016 - 27.11.2016
€ 508,68
Kostræde Banker
27.11.2016 - 30.11.2016
€ 184,83
Breskens
20.11.2016 - 27.11.2016
€ 300,57
Jegum Ferieland
15.11.2016 - 19.11.2016
€ 436,83