Ubytovanie pri mori
Zima na horách
Apartmány v Grécku

ubytovanie v súkromí nielen v Chorvátsku, rekreačné domy, apartmány, chaty a chalupy

RekreacneDomy.sk
Skryť schránku s výberom domov... X
Zaregistrujte/prihláste sa pre ukladanie výberu pre neskoršie použitie...
Volajte Bratislavu: (0)221 028 567 | pon - nie 9:00 - 20:00 hod

Rekreačné domy, chaty, chalupy a apartmány k prenájmu na Slovensku a v Európe

Rekreačné apartmány a domy - vyhľadajte Vaše ubytovanie a rezervujte online
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
AlbánieBelgickoBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FínskoFrancúzskoHolandsko
ChorvátskoIslandTaliansko
CyprusLucemburskoMaďarsko
NemeckoNórskoPoľsko
PortugalskoRakúskoGrécko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanielskoŠvédskoŠvajčiarsko
Turecko

Ponuka

Hľadanie podľa kódu domu

Akcia & Novinky

Otvorenie predaja sezóny 2011
Práve sme zahájili predaj pobytov v rekreačných domoch a apartmánoch v celej Európe na ro... více>

Prihlásenie užívateľa

Zabudol som heslo
Nová registrácia

Otázky a rezervácie

Volajte Bratislavu 0221 028 567

Spolupracujeme

Španielske kráľovstvo zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Krajina flamenca, býčích zápasov, ľadového Sangria a temperamentu ukrytom na každom kroku, to je Španielsko. Aj slovenskí turisti teraz objavujú španielsku pohostinnosť a temperament krajiny. Vyberte si z našej ponuky rekreačných ubytovaní v Španielsku, domov, víl a apartmánov na www.rekreacneapartmany.sk a poďte navštíviť túto krásnu krajinu.

 

Španielske slnko vás opáli a zahreje na tele a španielske víno vám dodá ten správny vietor do života na vašej dovolenke. Zabudnite na bežné starosti, ktoré vás zvierajú po celý dlhý rok, a choďte si oddýchnuť do našich rekreačných objektov. Vybrať si môžete z radu rekreačných víl, domčekov a apartmánov, či už pri pobreží mora, alebo vo vnútrozemí v blízkosti veľkých miest.

 

Milo vás prekvapí tunajšia pohostinnosť miestnych obyvateľov, ktorí vám na prvý pohľad budú preukazovať svoj španielsky temperament. Španielsko, krajina červených sukní, sombrera, coridy, červeného vína a prírodných krás, vás milo prekvapí. Ubytujte sa v Španielsku v rekreačnej vile, v rekreačnom apartmáne, alebo využite našej ďalšej ponuky ubytovania v súkromí a Vaše spomienky na túto milú krajinu Vás budú sprevádzať po celý život.

 

Costa Brava

220 km dlhé "Divoké pobrežie" rozprestierajúce sa v najsevernejšej časti Španielska. Aj tak by sa dala v krátkosti definovať Costa Brava. Táto turisticky najobľúbenejšia a najnavštevovanejšia oblasť tiahnúca sa od francúzskych hraníc po Katalánsko.

 

Andalúzia

Jedná sa o najľudnatejšie a tiež druhé najväčšie územie Španielska. Nájdeme tu pohorie Sierra Nevada s vrcholom Mulhacén, ktorý je najvyšším vrcholom v celom Španielsku. Známe mesto Sevilla, ktoré je aj hlavným mestom tejto provincie, je tiež 4. najväčším mestom v Španielsku. Práve tu je najteplejšie leto v celom Španielsku. Po bazilike sv. Petra vo Vatikáne a katedrále sv. Pavla v Londýne sa môže Sevillaská katedrála pýšiť titulom 3. najväčšia katedrála v Európe. Sevilla je kultúrnym centrom južného Španielska.

 

Madrid

Madrid je hlavným a zrejme aj najznámejším mestom Španielska. Leží v strede Pyrenejského polostrova. I cez to, že tu nie je toľko historických pamiatok a mesto sa nachádza pomerne ďaleko od mora, návštevník sa tu rozhodne necíti ochudobnený. V každom zákutí je cítiť nespútaná energia, povestná vášnivosť a ľudovosť.

 

Mallorca

Mallorca je najväčší z Baleárskych ostrovov a celého Španielska. Nachádza sa v západnej časti Stredozemného mora. Mallorca je preslávená pre svoju prívetivosť a vrelosť miestnych obyvateľov. Nájdeme tu typické stredomorské podnebie. V zimných mesiacoch tu spadne najviac zrážok a najmenej zase v letných. Aj napriek slnečnému počasiu sa tu občas zatiahne a prší. Nie je tu tak slnečno ako treba na Rhodose, či Kréte, ale na druhú stranu má Mallorca všetky lákadlá, ktoré návštevník požaduje.

Domy s bazénom

Tivat
Osôb: 12
Tivat-Lustica
Osôb: 11
Tivat
Osôb: 8
Herceg Novi-Sasovici
Osôb: 8

Lastmoment ubytovanie

Villa Anna (Catania)
13.11.2016 - 27.11.2016
€ 508,68
Kostræde Banker
27.11.2016 - 30.11.2016
€ 184,83
Breskens
20.11.2016 - 27.11.2016
€ 300,57
Jegum Ferieland
15.11.2016 - 19.11.2016
€ 436,83