Ubytovanie pri mori
Zima na horách
Apartmány v Grécku

ubytovanie v súkromí nielen v Chorvátsku, rekreačné domy, apartmány, chaty a chalupy

RekreacneDomy.sk
Skryť schránku s výberom domov... X
Zaregistrujte/prihláste sa pre ukladanie výberu pre neskoršie použitie...
Volajte Bratislavu: (0)221 028 567 | pon - nie 9:00 - 20:00 hod

Rekreačné domy, chaty, chalupy a apartmány k prenájmu na Slovensku a v Európe

Rekreačné apartmány a domy - vyhľadajte Vaše ubytovanie a rezervujte online
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
AlbánieBelgickoBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FínskoFrancúzskoHolandsko
ChorvátskoIslandTaliansko
CyprusLucemburskoMaďarsko
NemeckoNórskoPoľsko
PortugalskoRakúskoGrécko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanielskoŠvédskoŠvajčiarsko
Turecko

Ponuka

Hľadanie podľa kódu domu

Akcia & Novinky

Otvorenie predaja sezóny 2011
Práve sme zahájili predaj pobytov v rekreačných domoch a apartmánoch v celej Európe na ro... více>

Prihlásenie užívateľa

Zabudol som heslo
Nová registrácia

Otázky a rezervácie

Volajte Bratislavu 0221 028 567

Spolupracujeme

Dovolenka v Chorvátsku

Dovolenka v Chorvátsku láka predovšetkým na odpočink u čistého mora pri slnečnom počasií. Pláže sú, až na pár výnimiek, bezplatné a voľné prístupné. Z väčšej časti sú piesočnaté, alebo skalnaté, niekedy tvoria skalné platne. Medzi hlavné turistické destinácie patria riviéry Dubrovnik, Trogir, Opatija, Zadar, Šibenik, Makarska, Rijeka Crikvenica, ostrovy Severochorvatské, Stredodalmatské a Juhodalmatské, ďalej oblasť Plitvice, alebo Záhreb a jeho okolie.

 

Turistika v Chorvatsku

Všetky územia sú pôvabná a nájdeme v nich veľké množstvo kultúrnych a prírodných pamiatok. Iste vás okúzli tamojšia panenská príroda a uchváti ľudová i mestská architektúra. Ak budete chcieť spoznať malebné zákutia Chorvátska, môžete sa vydať na pešiu turistiku, alebo cyklistický výlet. Pobrežie je popretkávané značenými chodníkmi, teda nemusíte mať obavy, že by ste sa pri potulkách za poznávaním stratili. Ak vyberiete pobyt na horách, pribaľte si so sebou radšej mapu. Značenie býva na niektorých miestach len zriedka.

 

Medzi vyhľadávané turistické ciele patria mestá Záhreb, Split, Rijeka, Pula, Dubrovník, alebo návšteva národných parkov, medzi najznámejšie patria Plitvické jazerá, Krka a Paklenica. V Chorvátsku môžete navštíviť unikátne pamiatky, z ktorých niektoré sú zapísané na zozname UNESCO. Za návštevu rozhodne stojí Diokleciánov palác v Splite, staré mesto Dubrovník, komplex Eufraziova bazilika v Poreči, katedrála sv. Jakuba v Šibeniku, stredoveký hrad Veliki Tabor, historické mesto Varaždin a mnoho a mnoho ďalších.

 

Nielen pri putovaní po krásach Chorvátska sa vám naskytne skvelá príležitosť ochutnať tamojšie tradičné pokrmy. Vaše chuťové bunky sa mȏžu tešiť na špeciality, ktoré sa v každom regióne líšia. Po celej krajine je však obľúbená sušené šunka zvaná prošut a pálenka rakija.

 

 

Ubytovanie v Chorvátsku

Ubytovanie v Chorvátsku ponúka veľa alternatív. Môžete si vybrať, či budete na svojej zaslúženej dovolenky v Chorvátsku bývať v kempe, apartmánu, penziónu, alebo hotela. Kempy v Chorvátsku sú plne vybavené a niektoré sú dokonca prispôsobené invalidným. Na výber tu sú veľké či malé kempy ("minikempy"), alebo kempingy ekologickej, či naturalistické (nudistické). Ich kvality a služby sú značené rovnako ako u hotelov počtom hviezdičiek, čím viac hviezdičiek, tým je kemping lepšie zariadený (max. sú štyri). V kempoch sú pre vaše pohodlie pripravené vybavené chatky, karavany, alebo stany.

 

Ubytovanie v apartmánoch je obľúbenou variantou mnohých turistov. Jedná sa o bytové bunky v domoch, či vilách. Ich cena je individuálne, záleží na veľkosti bytu, jeho vybavenia, vzdialenosti od mora a iných faktoroch. Rovnaké kritériá platia aj u penziónu, či hoteloch. Tých sú po celom pobreží Jadranu stovky. Ak rozmýšľate nad dovolenkou v Chorvátsku, naplánujte si ju čo najskôr dopredu, pretože po vypuknutí sezóny sa kvalitné a dobré ubytovanie hľadá ťažko.

 

Prajeme vám príjemne strávenú dovolenku!

Domy s bazénom

Julia (Piecki)
Osôb: 18
Dom Szeregowy (Darlowo)
Osôb: 5
Podamirowo
Osôb: 8
Podamirowo
Osôb: 8

Lastmoment ubytovanie

Villa Anna (Catania)
13.11.2016 - 27.11.2016
€ 508,68
Kostræde Banker
27.11.2016 - 30.11.2016
€ 184,83
Breskens
20.11.2016 - 27.11.2016
€ 300,57
Jegum Ferieland
15.11.2016 - 19.11.2016
€ 436,83