Ubytovanie pri mori
Zima na horách
Apartmány v Grécku

ubytovanie v súkromí nielen v Chorvátsku, rekreačné domy, apartmány, chaty a chalupy

RekreacneDomy.sk
Skryť schránku s výberom domov... X
Zaregistrujte/prihláste sa pre ukladanie výberu pre neskoršie použitie...
Volajte Bratislavu: (0)221 028 567 | pon - nie 9:00 - 20:00 hod

Rekreačné domy, chaty, chalupy a apartmány k prenájmu na Slovensku a v Európe

Rekreačné apartmány a domy - vyhľadajte Vaše ubytovanie a rezervujte online
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
AlbánieBelgickoBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FínskoFrancúzskoHolandsko
ChorvátskoIslandTaliansko
CyprusLucemburskoMaďarsko
NemeckoNórskoPoľsko
PortugalskoRakúskoGrécko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanielskoŠvédskoŠvajčiarsko
Turecko

Ponuka

Hľadanie podľa kódu domu

Akcia & Novinky

Otvorenie predaja sezóny 2011
Práve sme zahájili predaj pobytov v rekreačných domoch a apartmánoch v celej Európe na ro... více>

Prihlásenie užívateľa

Zabudol som heslo
Nová registrácia

Otázky a rezervácie

Volajte Bratislavu 0221 028 567

Spolupracujeme

Praktické informácie - FAQ

Aké je vybavenie rekreačných domov?

Rekreakčné objekty sú vždy vybavené podla vkusu majiteľa. V kuchyniach je k dispozícií dostatok kuchynského riadu a kuchynských predmetov pre vypísaný počet osôb. Často patria k vybaveniu domu technické prístroje (napr. automatická práčka, umývačka riadu, TV, Cd-prehrávač atď.). Ich detailný prehľad nájdete u každého objektu zvlášť.

 

Smie pricestovať viac osôb, než je uvedené v katalógu či na internete?

Bez ďaších nákladov a predchádzajúceho  oznámenia možno do každého objetu priviesť naviac 1 dieťa do 4rokov. V ostatných prípadoch je nevyhnutné opýtať sa vopred. Inak všeobecne platí, že v rekreačnom objekte nesmie byť viac osôb, než pre koľko je určený. Je zakázané stanovať, alebo používať podobné prostriedky na podzemku objektu.  Doporučujeme v takýchto prípadoch rezerváciu dvoch alebo viacerých susedných objektov.

 

Sú v rekreačných objektoch periny a vankúše?

Áno, v dome je vždy dostatok perín a vankúšov pre vypísaný počet osôb, vezmite si teda len svoje posteľné prádlo.

 

Som alergik, aké periny sa nachádzajú v rekreačnom objekte?

Alergikom doporučujeme vziať si so sebou vlastnú alergickú deku. Dávajte si pozor, aby v dome neboli povolené domáce zvieratá.

 

Ako poznať, že záverečné upratovanie je súčasťou celkovej ceny prenájmu?

Ak sa ocitnete na stránke " Vášho vysneného domu ", uvidíte úplne nahore názov miesta/obce, kód objektu, cenu a zvolený termín prenájmu. V prípade už zaplateného upratovania sa tu objaví text - "záverečné upratovanie inkl. XXX Euro ". V katalógu sú tieto domy označené príslušným symbolom.

 

Koľko stojí záverečné upratovanie?

Ak nie je upratovanie v cene prenájmu, líši sa jeho cena podľa krajiny, do ktorej pricestujete a podľa typu rekreačného objektu. Uprace si ho hosť sám, ušetrí samozrejme nezanedbateľnú čiastku. Informáciu k upratovaniu  nájdete priamo v dome.

 

Môžem previesť záverečné upratovanie rekreačného objektu sám?

Záverečné upratovanie objektu môže samozrejme zákazník previesť sám, pričom majiteľ objektu alebo servisný  pracovník potom upratovanie skontrolujú. Pokiaľ chcete upratovanie nechať na nás, môžete tak učiniť už pri rezervácii, Vašeho objektu, alebo prostredníctvom formuláru po objednaní extra služieb. U množstva rekreačných domov najmä v južnej Európe je záverečné upratovanie zahrnuté v cene prenájmu.

 

Sú v dome čistiace prostriedky?

Doporučujeme Vám si privieť so sebou každodenné čistiace prostriedky ako napr.saponáty, prostriedky na mytie riadu, pretože tu nie su spravidla  súčasťou prenájmu. To platí i pre uteráky, utierky, toaletný a kuchynský papier, mycie  prostriedky, tablety do umývačky a pod. Necháme na Vás, či poveziete tieto prostriedky so sebou, alebo si zakúpite priamo na mieste.

 

S akou spotrebou je nutné asi počítať?

Náklady na elektriku, telefón, plyn, vodu, krbové drevo a kúrenie sú tzv.vedľajšie výdaje. U množstva rekreačných objektov je však spotreba na typu objektu, jeho vybavenia, veľkosti a pod. Doporučujeme preto vypínať svetlo, alebo ostatné spotrebiče, pokiaľ opúšťate dom či byt. To uľaví Vašej peňaženke a chráni zároveň prírodu. Vedľajšie náklady sú na konci na konci pobytu uhradené zo zloženej kaucie.

 

Koľko domácich zvierat môžno vziať so sebou?

V mnohých rekreačných objektoch je dovolené priviesť si zo sebou max.2 domácie zvieratá, na mieste je už zjednané osobné povolenie majiteľa. V krajinách južnej Európy (Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Grécko a Chorvátsko) možno priviesť zdarma 1 domáceho mazlíčka. U viac domácich zvierat sa môžeme opýtať majiteľa a požiadať ho o eventuálne povolenie. Toto je však bezpodmienečne nutné učiniť ešte pred rezerváciou rekreačného objektu.

 

Kedy je mi rekreačný dom k dispozícií?

Príchod:

Príchod do rekreačného objektu je podľa jednotlivých krajín možný od 15 do 20 hodín. Presné údaje o jednotlivých krajinách nájdete v našich všeobecných dôležitých informáciach.

Upozorňujeme, že i v prípade skoršieho príchodu je objekt spravidla k dispozícii až od 16.00. V deň odjazdu musí byť dom zanechaný v odpovedajúcom stave a opustený do 10:00.

 

Čo robiť, keď prídete neskôr?

Pri príchode mimo uvedené hodiny Vás prosíme o urychlené spojenie s majiteľom rekreačného domu. Použite formulár priložený K Vašim ubytovacím dokladom. Príchod mimo stanovenú dobu je teda dohovorom zákazníka priamo s majiteľom, alebo správcom rekreačného domu a REKREKREACNEDOMY.sk nie su za toto ujednanie zodpovedné.

Domy s bazénom

Žiadne ponuky

Lastmoment ubytovanie

Villa Anna (Catania)
13.11.2016 - 27.11.2016
€ 508,68
Kostræde Banker
27.11.2016 - 30.11.2016
€ 184,83
Breskens
20.11.2016 - 27.11.2016
€ 300,57
Jegum Ferieland
15.11.2016 - 19.11.2016
€ 436,83