Ubytovanie pri mori
Zima na horách
Apartmány v Grécku

ubytovanie v súkromí nielen v Chorvátsku, rekreačné domy, apartmány, chaty a chalupy

RekreacneDomy.sk
Skryť schránku s výberom domov... X
Zaregistrujte/prihláste sa pre ukladanie výberu pre neskoršie použitie...
Volajte Bratislavu: (0)221 028 567 | pon - nie 9:00 - 20:00 hod

Rekreačné domy, chaty, chalupy a apartmány k prenájmu na Slovensku a v Európe

Rekreačné apartmány a domy - vyhľadajte Vaše ubytovanie a rezervujte online
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
AlbánieBelgickoBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FínskoFrancúzskoHolandsko
ChorvátskoIslandTaliansko
CyprusLucemburskoMaďarsko
NemeckoNórskoPoľsko
PortugalskoRakúskoGrécko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanielskoŠvédskoŠvajčiarsko
Turecko

Ponuka

Hľadanie podľa kódu domu

Akcia & Novinky

Otvorenie predaja sezóny 2011
Práve sme zahájili predaj pobytov v rekreačných domoch a apartmánoch v celej Európe na ro... více>

Prihlásenie užívateľa

Zabudol som heslo
Nová registrácia

Otázky a rezervácie

Volajte Bratislavu 0221 028 567

Spolupracujeme

21 rekreačných domov u Tropical Islands v nasšej ponuke od júna 2010.

 

Chceli by ste stráviť Vaše prázdniny hneď vedľa najväčšieho európskeho tropického letoviska a stále zostať v súkromí vlastného prázdnového domu? Nebaví Vás ubytovanie v hoteli? Viete, sen sa môže splniť v prázdninovom letovisku Tropical Islands v Nemecku. Buďte pánmi "svojho domu" a naplánujte si podľa vlastného gusta dovolenku presne podľa svojích predstáv. A úplne najlepšie je, že cena prenájmu domu už plne zahrňuje vstup do Tropical Islands World pre všetky osoby ubytované v dome! Tropical Islands je od Prahy/Bratislavy vzdialený cca ...h autom.

Hneď vedľa pôsobivej kopule Tropical Islands nájdete prekrásne okolie pre strávenie dovolenky. Celé letovisko domčekov sa skladá z 21svetle farebných kvalitných domkov v štýle škandinávskych prázdninových domov. Sú vybanené útulnými kachlovými pecami na drevo a plne vybavenou kuchyňou. V kúpelni na Vás čaká rohová vaňa a vonku slnečná terasa. Tropical World je vzdialený len kúsok cesty pešo asi 10min.

Novinka: Pre tieto objekty Vám ponúkame plnú flexibilitu počas pobytu. Prijať môžete ktorýkoľvek deň v týždni bez ohľadu na to, či chcete stráviť v Tropical Islands len predĺžený víkend, alebo celý týždeň v "trópoch".

Zabudli ste niečo doma alebo si Vaše deti chcú po obede oddýchnuť. To nie je žiadny problém, veď sa môžu behom pár minút vrátiť "domov" a zase ísť späť na pláž. Určite ste nezažili tak romantickú dovolenku, kde sa strieda akcia s relaxáciou, dobrodružstvo s wellnessom, zábava a súkromie tak blízko seba.

Zaplávajte si v širokej lagúne ostrova Bali - a odpočinte si potom v dome vo whirlpoolke. Zahrajte si plážový volejbal na piesočnatých plážach "Pacifického oceánu" alebo bodujte na súkromnej záhrade pri dome vo futbale.

Pripravte si Vaše jedlo v plne vybavenej kuchyni Vášho rekreačného domu, alebo nechajte, aby sa o Vás starali pri večeri v jednej z mnohých reštaurácií v okolí.

Prežite okúzlujúcu tropickú šou, alebo si vychutnajte nerušené grilovanie na Vašej terase pri dome.

 

Typy rekreačných domov.

Všetky rekreačné domy v rekreačnom parku Tropical Islands sú kvalitne vybavené: samozrejmosťou je TV a prehrávač DVD, každý dom má klimatizáciu a v obývacej izbe krb, ktorý sa hlavne behom chladnejších mesiacov postará o príjemnú atmosféru. Drevo môžete zakúpiť až na mieste. Pre našich malých hostí je samozrejme pripravená detská postielka a stolička. Posteľné prádlo a uteráky si môžete priviesť so sebou, alebo si toto vybavenie môžte prenajať až na mieste.

 

Rekreačný dom - typ "Marco polo" pre 4 (+2) osoby

Tento útulný dom ponúka dostatok miesta pre 4 osoby: na ploche 57m2 nájdete takmer všetko, čo si môžete priať. Plne vybavená kuchyňa rekreačného domu priamo láka k spoločnému kuchárskemu umeniu. V obývacej izbe s jedálenským kútom, je dosť miesta pre posedenie pri hrejúcom krbe. Do tohto rekreačného domu sa pohodlne zmestí či rozkladací gauč v obývačke, ktorý slúži ako prístelka k 2 spálniam, tak i 6 osôb. Pozemok má najmenej 600m2. Jedná sa o tieto rekreačné domy: 609-612, 614, 645, 647, 648, 650, 651.

 

Rekreačný dom - typ "Christoph Columbus" pre 4 (+2) osoby

Tento rekreačný dom o veľkosti 68m2 ponúka najmä vlastnú saunu. Tu sa môžete uvolniť v úplnom súkromí i napriek tomu, ak by ste museli opustiť dom na nejakú chvíľu. K dispozícii sú opäť 2 spálne + extra miesta na spanie v obývacej izbe, to znamená dosť miesta pre 6 osôb. Veľká terasa je čiastočne zastrešená, takže Vás krátky letný dážď pri grilovaní nebude vôbec rušiť. Jedná sa o tieto rekreačné domy: DTI 608, 613, 641, 646, 649, 652.

 

Rekreačný dom - typ "James Cook" pre 6 (+2) osôb

Tieto rekreačné domy sa hodia i pre väčšie rodiny alebo skupiny. Pozemok o veľkosti 1000m2 garantuje súkromie a ponúka veľa priestoru pre deti a ich najrôznejšie hry. Luxusná kúpeľna láka vďaka vírivej vane a saune k nerušenému wellness odpočinku vo vnútri 4vlastných stien. V tomto rekreačnom dome môže s ohľadom na 3spálne a 2dostatočne veľké miesta na spanie v obývacej izbe, stráviť skvelú dovolenku až 8ľudí. Jedná sa o tieto rekreačné domy: DTI 607, 642, 643, 644.

 

Ako sa dostanete do Tropical Islands?

Rekreačný park Tropical Islands leží cca 35 km juhozápadne od Berlína, priamo u dialnice A13 (Berlin-Dresden).

Z diaľnice odbočíte na exite Staakow a ďalej pokračujete podľa značenia. Po asi 3 km prídete k Vášmu rekreačnému domu. Na mieste je otvorená recepcia 24hodín denne.

 

Služby na mieste:

Na vyžiadanie 1 detská prístelka a stolička

Recepcia otvorená 24hodín denne

Posteľné prádlo a uteráky si môžete prenajať až na mieste, pokiaľ si ich nebudete chcieť brávať so sebou

 

Prehliadnite s domy a ceny domov v Tropical Islands v našej ponuke >>

Domy s bazénom

Savonlinna
Osôb: 8

Lastmoment ubytovanie

Villa Anna (Catania)
13.11.2016 - 27.11.2016
€ 508,68
Kostræde Banker
27.11.2016 - 30.11.2016
€ 184,83
Breskens
20.11.2016 - 27.11.2016
€ 300,57
Jegum Ferieland
15.11.2016 - 19.11.2016
€ 436,83