Ubytovanie pri mori
Zima na horách
Apartmány v Grécku

ubytovanie v súkromí nielen v Chorvátsku, rekreačné domy, apartmány, chaty a chalupy

RekreacneDomy.sk
Skryť schránku s výberom domov... X
Zaregistrujte/prihláste sa pre ukladanie výberu pre neskoršie použitie...
Volajte Bratislavu: (0)221 028 567 | pon - nie 9:00 - 20:00 hod

Rekreačné domy, chaty, chalupy a apartmány k prenájmu na Slovensku a v Európe

Rekreačné apartmány a domy - vyhľadajte Vaše ubytovanie a rezervujte online
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
AlbánieBelgickoBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FínskoFrancúzskoHolandsko
ChorvátskoIslandTaliansko
CyprusLucemburskoMaďarsko
NemeckoNórskoPoľsko
PortugalskoRakúskoGrécko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanielskoŠvédskoŠvajčiarsko
Turecko

Ponuka

Hľadanie podľa kódu domu

Akcia & Novinky

Otvorenie predaja sezóny 2011
Práve sme zahájili predaj pobytov v rekreačných domoch a apartmánoch v celej Európe na ro... více>

Prihlásenie užívateľa

Zabudol som heslo
Nová registrácia

Otázky a rezervácie

Volajte Bratislavu 0221 028 567

Spolupracujeme

Luxusné rekreačné vily na prenájom

Luxusné rekreačné domyChcete stráviť letnú dovolenku v luxusnej rekreačnej vile? Túžite zažiť naozaj nevšedné zážitky plné pohody a luxusu? Dovolenka v komfortnom prostredí - prenajmite si luxusnú vilu a užívajte si. Prenájom luxusného apartmánu alebo vily z našej ponuky splní všetky vaše očakávania. Vily sú situované v krásnom prostredí a sú plne vybavené. Vychutnajte si vašu dovolenku v celej jej kráse.

Luxusné rekreačné vily na prenájom >>

Ubytovanie v Španielsku - v krajine temperamentu

Rekreačné domy a byty v Španielsku

Ponúkame Vám výber luxusných domov, víl a apartmánov v Španielsku. Vyberte si z našej ponuky ubytovania v Španielsku v mnohých typoch víl v strednom až najvyššom štandarde podľa vašich požiadaviek a očakávaní. Poďte s nami do krajiny plnej slnka, mora a španielskej vášne.

Ubytovanie ve Španielsku >>

 

Francúzsko - Azúrové pobrežie, Saint-Tropez, Alpy

Ubytovanie vo Francúzsku, rekreačné domy

Francúzsko je rozmanitá krajina, pre ktorú si snáď každý nájde dôvod k návšteve, či už túži po poznávaní, zábave či odpočinku. Lákadlom sú ako tamojšie zaujímavé mestá, plno pamiatok a rôznych zaujímavostí, rovnako tak ale aj more alebo hory.

Preto sme pre Vás pripravili zaujímavú ponuku v prípade, že sa rozhodujete ako stráviť v tejto krásnej krajine letnú dovolenku na Azúrovom pobreží, či si chcete užiť zimu vo francúzskych Alpách. Potom bude táto možnosť pre Vás ako stvorená.

Rekreačné domy k prenájmu >>

Letná a zimná dovolenka a ubytovanie v Rakúsku 2011/2012

Ubytovanie v Rakúsku v súkromí Naša letná ponuka vám pomôže vybrať z mnohých destinácií, ktoré vám umožní stráviť v Rakúsku ideálnu dovolenku, a tak si na chuť príde snáď každý.

Teraz si už môžete vyberať z našej ponuky zájazdov do Rakúska a ubytovanie na horách, ponúkame aj množstvo last minute zájazdov do Rakúska.

Ponuka ubytovania v súkromí >>

Rekreačné domy  V Taliansku pri mori - dovolenka autom

Taliansko, rekreačné domy v Taliansku Slnkom prevoňané Taliansko je každoročným cieľom mnohých slovenských turistov. Tí sem jazdia za relaxáciou, aktívnym oddychom, či športovým vyžitím. Dovolenku v Taliansku si návštevníci Taliansko môžu užiť pri mori, vo vnútrozemí, alebo na horách. Pobyt v Taliansku sľubuje veľa nezabudnuteľných zážitkov, ktoré môžete nazbierať potrebné pri ochutnávaní tamojšej vyhlásenej kuchyne, poznávanie úchvatných pamiatok, alebo napríklad pri degustácii vína.

Prázdninové domy a apartmány v Taliansku >>

Dovolenka pri mori autom a rekreačné apartmány, vily a domy v Chorvátsku

Ubytovanie v Chorvátsku, apartmány Chorvátsko

Dovolenka v prímorskom Chorvátsku láka každoročne mnoho slovenských turistov. Jedným z dôvodov, prečo volia túto slnečnú krajinu pre svoju rekreáciu a ubytovanie v rekreačných apartmánoch a domoch je aj jej blízkosť. Do Chorvátska sa dá veľmi dobre docestovať vlastným autom, čo je skvelé pre tých z vás, ktorí na hromadných zájazdoch v autobusoch trpíte nudou, rozlámaným telom a nepohodlím.

Ak sa chcete vyhnúť zápcham  - viac >>

 

Ubytovanie Taliansko 2011 - rekreačné domy a apartmány v Taliansku

Rekreačné domy Taliansko Rekreácie v Taliansku sľubujú nielen báječnú relaxáciu, ale aj aktívny odpočinok, alebo poznávanie tamojšej prírody a kultúry. V slnečnom Taliansku si prídu na svoje predovšetkým tí, ktorí majú radi priezračné more, stredomorskú kuchyňu a príjemne strávenú dovolenku. Pobyt v Taliansku ponúka veľa možností, ako využiť voľný čas. Skvele si tu užijú rodiny s deťmi, partia kamarátov i samostatné páry. Rekreačné domy k prenájmu sú tu >>

 

Rekreačné domy v Chorvátsku pro mori

Dovolenka v Chorvátsku, rekreačné domy Chorvátsko

Dovolenka v Chorvátsku je ideálna dovolenka pre tých, čo majú radi nielen relaxáciu pri mori, ale aj športové vyžitir, či výlety za prírodnými, alebo kultúrnymi pamiatkami.

Pobyt v Chorvátsku sľubuje pohodovú dovolenku pre všetky vekové kategórie. Na svoje si tu prídu či rodiny s deťmi, tak i samotné páry či partia kamarátov. Pobyt v Chorvátsku Vám mȏže ponúknuť veľa nezabudnuteľných zážitkov, kúzelných chvíľ a skvelej zábavy.  Ubytovanie v Chorvátsku >>

Ubytovanie na Srí Lanke v tropických vilách

Ubitovanie na Srí Lanke Ponúkame Vám výber luxusných domov a apartmánov na Srí Lanke. Takisto Vám ponúkame rôzne typy vil v strednom až najvyššom štandarde vč.osobného služobníctva alebo kuchára. Vo vilách bude o Vás postarané skúseným a prívetivým personálom.Srí Lanka je považovaná za perlu Indického oceánu a Marco Polo označil tento ostrov za najkrajší a ak objavíte jeho kúzlo, tak Vám neostane nič iného, len s ním súhlasiť. Ubytování na Sri Lanke - viac >>

 

Dovolenka a ubytovanie v Chorvátsku pri mori v súkromí

Ubytovanie pro mori v Chorvátsku Rekreačné domy a byty v Chorvátsku. Ponúkame ubytovanie v domoch s bazénom a v blízkosti mora. Rekreačné domy a byty na Jadrane s prekrásnym výhľadom. Cesta do Chorvátska je zmes rekreácie a kultúry, pokoja a aktivít. Niet divu, že apartmány alebo izby v Chorvátsku patria medzi najobľúbenejšie v  celom stredomorskom regióne. A nie je ani nutné si tu lámať hlavu nad počasím.  Vyberte si z našej širokej ponuky rekreačných domov, bytov a apartmánov po celom  Chorvátsku. Ubytovanie v Chorvátsku - viac >>

 

Rekreačné domy na slnečnom Cypruse

Cyprus, ubytovanie na Cypruse, vily a domy Agia Napa a Paralimni sú slnečným rájom vodných športov ako je vodné lyžovanie, windsurfing, kánoistika, potápanie a speed boating. Uspokoja každého návštevníka i širokou škálou nočného využitia.


Agia Napa bola kedysi malou rybárskou dedinkou. Uprostred dedinky sa nachádza stredoveký kláštor, kde sa tiež odohráva každodenný Agia Napa Festival.Celá táto akcia približuje historické, kultúrne a poľnohospodárske tradície tak ako miestne, tak celého Cyprusu. Súčasťou programu sú divadelné a operné predstavenia, ďalej koncerty a tanečné vystúpenia. Táto oblasť je známa úrodnou červenou pôdou, ktorá plodí cypruské zemiaky a sezónnu zeleninu. Prázdninové domy a apartmány >>

 

Prázdninové domy a apartmány vo Francúzsku.

Ubytovanie vo Francúzsku, rekreačné domy Objavte s nami kúzelné Francúzsko, ktoré je vôbec najnavštevovanejšou krajinou sveta. Ubytujte sa v súkromí útulného rekreačného domu alebo apartmánu a  ponorte sa do tamojšieho neopakovateľného života.

Francúzsko je krajinou, ktorá ohromí návštevníka svojou prírodnou rozmanitosťou, i pohnutou históriou. Skalnatú francúzsku krajinu vystriedajú pláže, nad ktorými sa rozprestierajú zelené ostrovy s divokou rastúcou vegetáciou, inde zase vstúpite do hlbokého lesa plného tajomných tieňov a zvukov. Prenajmite si dom, alebo byt vo Francúzsku a zažite rozprávkovú dovolenku!  Šarmantné rekreačné domy k prenájmu sú tu >>

Rekreačné domy v Rakúsku

Ubytovanie v Rakúsku v súkromí Rakúsko - je oddávna krajinou oddychu, rekreácie, krajina večne mladá a svieža. V Rakúsku na Vás čakajú alpské masívy, úchvatné pohľady na alpské panoráma, zážitky z prírody a veľa čerstvého vzduchu. Ale nielen to je Rakúsko. Dojem na Vás urobí vysoko rozvinutá infraštruktúra, rozmanitosť kultúry a umenia.

V Rakúsku sa stretnete s pohostinnými srdečnými ľudmi, ktorí na Vás hovoria príjemným dialektom a i keď mnohým pripadá nezrozumiteľný, napriek tomu ho radi počúvajú. Ponuka ubytovania v súkromí >>

 

Rekreačné chaty a domy v Nórsku - raj nielen pre rybárov

Rekreačné chaty a domy v Nórsku Dovolenka v krajine fjordov, hôr a trolov.Chaty priamo pri mori s nádherným výhľadom na  fjordi... .Objavte pre seba Nórsko,ako nádhernú krajinu pre Vašu dovolenku. Ubytujte sa v plne zariadenom rekreačnom dome.

Všetky rekreačné domy, chaty a apartmány sú osobitne zariadené svojím majiteľom a  budete sa tu určite cítiť takmer ako doma. Vpred do Nórska! Ubytovanie v Nórsku >>

 

Česká republika znovu a znovu - chaty a rekreačné domy

Ubytovánie v České republike Šumava, Praha, Beskydy, Krkonoše, Pálava - i v krajine, kde žijeme, sa nachádza veľa miest, ktoré stoja znovu za znovuobjavovanie. Či ste v Českom raji, V Krkonošiach, na Vltave, alebo v klasických kúpeľných mestách ako sú Karlove Vary či Mariáske Lázne- v tejto pomerne malej krajine sa tieto nádherné rekreačné mieste radia jeden vedľa druhého. Postupom času sa z nich staly obľúbené destinácie rekreantov z celého sveta. Vo vzdialenosti len niekoľko hodín jazdy autom tu na Vás čaká kombinácia kultúry, športu a rekreácie. Ubytovanie v Čechách začína na REKREACNEDOMY.SK. Chaty a chalupy >>

 

Španielsko - more a slnko to je dovolenka vo vašom rytme

Rekreačné domy a byty v Španielsku

Rekreačné domy a byty v Španielsku sa skvele hodia pre dovolenku v súkromí. Prenajatý rekreačný dom alebo byt je Vaším bezpečným bodom, z ktorého môžete kedykoľvek objavovať blízke či vzdialenejšie okolie. Prečítajte si, čo môžete napr.podniknúť.

Vychutnajte si perfektnú polohu našich rekreačných domov a bytov v Španielsku napr.na pobreží Costa Brava či Costa Dorada, v Andalúsii alebo na Kanárskych ostrovoch. Ubytovanie ve Španielsku >>

Španielsko - more a slnko to je dovolenka vo vašom rytme

Domy s bazénom

Kanali Preveza
Osôb: 15
Poulithra Arkadia Peloponese
Osôb: 9
Agios Andreas Astros P.
Osôb: 6
Finikas Syros Island
Osôb: 10

Lastmoment ubytovanie

Kegnæs
26.11.2016 - 10.12.2016
€ 854,79
Kvie Sø
29.11.2016 - 09.12.2016
€ 329,09
Kvie Sø
04.12.2016 - 22.12.2016
€ 284,57
Kirchheim/Hessen
16.11.2016 - 20.11.2016
€ 262,72