Ubytovanie pri mori
Zima na horách
Apartmány v Grécku

ubytovanie v súkromí nielen v Chorvátsku, rekreačné domy, apartmány, chaty a chalupy

RekreacneDomy.sk
Skryť schránku s výberom domov... X
Zaregistrujte/prihláste sa pre ukladanie výberu pre neskoršie použitie...
Volajte Bratislavu: (0)221 028 567 | pon - nie 9:00 - 20:00 hod

Rekreačné domy, chaty, chalupy a apartmány k prenájmu na Slovensku a v Európe

Rekreačné apartmány a domy - vyhľadajte Vaše ubytovanie a rezervujte online
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
AlbánieBelgickoBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FínskoFrancúzskoHolandsko
ChorvátskoIslandTaliansko
CyprusLucemburskoMaďarsko
NemeckoNórskoPoľsko
PortugalskoRakúskoGrécko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanielskoŠvédskoŠvajčiarsko
Turecko

Ponuka

Hľadanie podľa kódu domu

Akcia & Novinky

Otvorenie predaja sezóny 2011
Práve sme zahájili predaj pobytov v rekreačných domoch a apartmánoch v celej Európe na ro... více>

Prihlásenie užívateľa

Zabudol som heslo
Nová registrácia

Otázky a rezervácie

Volajte Bratislavu 0221 028 567

Spolupracujeme

Chorvátsko - dovolenka pri mori

Kto by nepoznal túto prekrásnu a slnkom bohate obdarovanú krajinu. Od severných oblastí Kvarneru až po južnú riviéru Jadranského mora je pre našich zákazníkov pripravených viac ako 4.500 objektov (domy, vily aparmány). Naše objekty sú starostilvo vyberané s prihliadnutím k tomu, aby bolo dostatok ubytovania pre rodiny s deťmi, študentov, športovcov alebo milovníkov prírody. Naši zákazníci vidia, že pre malé deti, ktoré neradi trávia dlhý čas v aute je výhodnejšie cestovať do oblasti poloostrova Pula, prípadne využiť dnes už veľmi dobré silničné siete smerom na Rijeku alebo kúsok ďalej. Sem cesta netrvá obvykle viac ako 9 hodín. Tí, ktorí si chcú dopriať pobyt v exotickejších oblastiach Chorvátska, zamieria južnejšie. Tu na nich čaká skutočný raj pod modrou oblohou. Jadran je pojem, ktorý mal svoju váhu a povesť už v dobách, kedy tu žili len Tí, ktorí mali vyššie príjmy. Dnes je táto oblasť otvorená všetkým. Naši zákazníci radi využívajú naše objekty na osrovoch Krk, Pag i Rab. Dobre spojenia trajektami, dobrá vybavenosť letovísk a služby na  úrovni, to sú hlavné dôvody, pre ktoré sem naši zákazníci cestujú.
Radi pobývajú i v Dalmácii, kde sú k dispozícií apartmány a domy často s bazénami, klimatizáciou a pozemkom, kde je možné zaparkovať auto, ale nájde sa tu príležitosť i ku hrám detí, grilovaniu a  odpočinku.

Nie každý deň je nutné tráviť na pláži. Je možné využiť rôznych krátkodobých kurzov, kde získate prvé skúsenosti pri potápaní alebo riadení plachetnice. Ponuka gastronomických špecialít je nekonečná. Samozrejme, že tu prevládajú pokrmy z čerstvých rýb a zeleniny. Sú tu však jedlá, ktoré dostanete práve len v stredomorí. Stranou nesmie zostať ani ponuka viníc a sadov. Je skutočne veľkolepá. Chorvátsko si zaslúži naozaj zvláštnu pozornosť. Je to krajina s dlhoročnou tradíciou, krajina, kde na svojich zákazníkov čakajú pozorní hostitelia a v neposlednej rade i krajina, ktorá si svojich zákazníkov vážia.  Na každom kroku Vás stretne niečo zaujímavé, v každej taverne Vám ponúknu k poháriku pálenky alebo poháru vína i milý úsmev a vrúcne slovo.

 

Ponuka domov pri mori v Chorvátsku >>

 

Španielsko - more a slnko to je dovolenka vo vašom rytme

Táto krajina, ktorú navštívila nekonečná rada našich turistov v minulosti, poskytuje okrem slnka a mora i  exotickú atmosféru a pre nás často neobvyklé zážitky. Dovolenka v objektoch REKREACNEDOMY.sk je však niečo iného, než len cestovať na organizované pobytové zájazdy. REKREACNEDOMY.sk Vám dajú vlastnú strechu nad hlavou, či už vo vile alebo apartmánu, poskytne Vám možnosť zvoliť si miesto, kde si nakúpite suroviny na dnešný obed a pritom často zažijete i dobrodružstvo, kde sa o cenu dohadujte a nakoniec nakúpite za polovicu. Španielsko je i krajinou, kde na Vás dýchne atmosféra z minulosti, niekedy Vás prekvapí temperament tam, kde ho napríklad neočakávate a na druhej strane odmietnete pochopiť kľud a pohodu v  situáciách, kde naopak očakávate trochu aktivity. Sú proste krajiny, kde za hodinu znamená až večer a  zajtrajšok až po nedeli. Stačí však, aby niekde začala miestna kapela hrať a všetko sa zmení. Temperament sa prejaví vo svojej plnej sile. Tak je to i s miestnym vínom, ktoré sa tvári kľudne a povýšene. Po prvom poháriku však vleje do žíl toľko života, že neskúsený návštevník z Bratislavy druhý deň neverí tomu, že zabudol na  bolesti a zákazy lekárov. To je Španielsko. A nielen to. Kto by nepoznal býčie zápasy, ktoré niektorí odsudzujú, iní naopak považujú za dôležitejšiu udalosť, ako je napríklad voľba alebo narodeniny španielského kráľa.


Costa Brava - miesto kde strávite príjemnú dovolenku na slnkom zaliatych plážach, v oblastiach, kde more chráni lesíky a olivové háje. Najmä tieto oblasti sú stvorené pre tých, ktorí dávajú prednosť dovolenke v blízkosti rozvinutej infraštruktúry. K dispozícií je dobré spojenie po okolí, svoje služby ponúka rada malých subjektov s paletou okružných ciest a návštev pamätihodností alebo sa rozhodnete pre prehliadku expozícií niektorých z múzeí. Za zmienku stoja i pamiatky, ktoré poli postavené pre náboženské účely, alebo niektoré z výstavných siení a galérií. Svoje deti môžete zaviesť do niektorého zo zábavných centier alebo im dopriať vynikajúcu zmrzlinu. I to patrí k dovolenke v Španielsku. O možnostiach strávenia voľného času Vás v  našich objektoch informujú sami majitelia alebo si ich nájdete v brožúrach a prospektoch, ktorých je naozaj  dosť.

A kde ďalej pre Vás pripravili REKREACNEDOMY.sk dovolenku? Určite poznáte Mallorku, kde pre Vás čaká rada príležitostí k stráveniu dovolenky. Na juhu medzi oblasťami Andraxt a Colónia de Sant Jordi sa ocitnete  v blízkosti hlavného mesta Palma. Návšteva tohto živého turistického centra, plného obchodov a malých kaviarní, na Vás zanechá príjemné spomienky. Pre milovníkov pamiatok je tu už po stáročia pripravená prehliadka drobných stavieb v susedstve kostolov, tržnice plné najrôznejšieho tovaru a v neposlednom rade ďaľšie pamätihodnosti.A nočný život? Skúste sa o tom presvedčiť sami.


Celý týždeň Vám nebude stačiť k tomu, aby ste prešli všetky bary a diskotéky. Ďaľšou živou a veľmi obľúbenou oblasťou Mallorky je východná časť so známymi plážami Sa Rapita alebo El Trenc. Skalnaté brehy tu striedajú piešočnaté pláže a medzi nimi sú skryté kúzelné zátoky, jedna krajšia ako druhá.

Okrem známych letovísk však môžeme navštíviť horské dedinky v Sierra de Tramuntana a na chvíľu zabudnúť na zhon a hluk pláží. REKREACNEDOMY.sk tu majú pripravené svoje apartmány, kde Vás čaká dovolenka a odpočinok. Ďaľšie exotické miesta, kde nájdete domy a apartmány z REKREACNEDOMY.sk, sú známe ostovy Teneriffa a Lanzarote, La Palma, Gran Canaria, Fuerte Ventura a prvý krát v ponuke El Hiero.

Pre všetky takéto ostrovné strediská letných radovánok je typická rozmanitosť a vysoká kvalita služieb. Rekreačné domy a apartmány, ktoré ponúkajú REKREACNEDOMY.sk, sú často veľmi atraktívne a veľmi dobre vybavené. Veľa z nich poskytuje fantastický výhľad na more, dostatok miesta a pohodlia, ktoré k  dovolenke zaručene patria. REKREACNEDOMY.sk majú k dipozícii taktiež apartmány v hotelových domoch, kde býva k dispozícií i veľký spoločný vonkajší bazén, stánky s občerstvením a slnečnými lehátkami. Veľkou výhodou je i pomerne malá vzdialenosť od pláží. Ostrovy v tejto časti patria medzi kľudné oázy vzdialené svojou kľudnou atsmosférou od rušných letovísk na pevnine. Pobyt v tomto prostredí poskytuje svojím návštevníkom osvieženie a príjemný pocit z dobrej voľby miesta, kde strávi svoju dovolenku.


Každý, kto navštívil Španielsko, si odnáša vzpomienky na príjemne prežitú dovolenku. Len niektorí však mali príležitosť skúsiť dovolenku u REKREACNEDOMY.sk - vo vlastnom dome.

 

Čo treba domy na Kanárskych ostrovoch? >>

 

Taliansko - ideálne miesto pre individuáne zájazdy

Krajina , kde môžete stráviť dovolenku na ľubovoľnom mieste a nikdy sa nezmýlite. REKREACNEDOMY.sk majú pre svojích zákazníkov pripravené objekty pre rodiny i pre skupinu priateľov. Patria medzi ne apartmány v rekreačných osadách, domky na vidieku, luxusné sídla vysoko nad hladinou mora i vilky uprostred ovocných záhrad.Okrem toho majú zákazníci REKREACNEDOMY.sk k dispozícií i byty v mestách alebo v ich blízkosti.

Pre rodiny s detmi je pripavená široká škála domov a apartmánov v oblasti Adria, ktorá je najbližšie. Oblasť je pre letné pobyty dobre vybavená,pričom sa tu na nič nezabudlo. Objekty v ponuke REKREACNEDOMY.sk sú  vybrané tak, aby rodičia s detmi mohli dôjsť k plážam behom chvílky, je tu dobre postarané o zásobovanie, dobre funguje distribúcia nápojov a široká škála prevádzok s rýchlym občerstvením ponúka miesta i pre deti, miestny podnikatelia sa starajú o pravidelné zásobovanie zmrzlinou a chladených nápojov.


Rekreacnedomy.sk začali splupracovať i s majiteľmi domov a apartmánov tiež v okolí Lago di Garda- vnútrozemského jazera. Tento zázrak prírody sa nachádza v blízkosti miest Verona a Brescia. Malebná krajina, do ktorej vedú cesty cez alpské pohoria Vá poskyne dostatok slnka, kľudu a znovuobnovenia síl. RekreacneDomy.sk ponúkajú apartmány i v známej prímorskej oblasti Toskánsko. Pre niektorých máme ubytovanie na vidieku, kde Vás skoro ráno prebúdzajú zvuky prírody, pre iných sú pripravené dobre vybavené byty v centre miest, prípadne ponúkame i luxusne vybavené vily s bazénom a veľkým pozemkom.Toskánske pobrežie Tyrhénskeho mora poskytuje dosť miesta k odpočinku na plážach, ale nielen to. Nájdete tu i veľa pamiatok nesmiernej kultúrnej hodnoty, tamojšie cestovné kancelárie sa špecializujú na služby návštevníkov a poriadajú okružné jazdy po okolí, ďalej ponúkajú sprostredkovanie krátkodobých kurzov, alebo Vám poskytnú len rady a poučenia. Pri svojej návšteve nezabudnite na šikmú vež v Pize, prípadne zájdite i do starobylého mesta Livorna. Využite aj lodných okružných plavieb, kedy Vám more postaví do cesty známy ostrov Elba. Toskánsko je tiež regiónom, odkiaľ pochádza veľa známych odrôd vína. Kto by nepoznal Chianti - víno,  ktoré už po stáročiach patrí medzi tie najlepšie na svete. Ak sa vydáme po pobreží ďalej na juh, dostaneme sa do ďaľšej veľmi atraktívnej zóny,  ktorej dominantov je hlavné mesto Rím. Je to známa oblasť Umbria a Severné Latio.  V tomto regióne REKREACNEDOMY.sk, pre svojich zákazníkov vyhľadali pestrú paletu objektov. Apartmány  pre 2 alebo 4 osoby,väčšie pohodlne zariadené byty, pre rodiny  veľké a luxusne vybavené vily so záhradami a bazénmi. V poslednej dobe vyýznamne vzrástol počet domov so zvlášť pohodlným a luxusným interiérom v miestach, odkiaľ je z terasy vidieť ďaleko na more, prípadne iné objekty sú postavené uprostred ovocných sadov alebo viníc. Letoviská patria medzi najlepšie vybavené a zákazníci tu nájdu všetko, čo potrebujú pre dovolenku. Letná sezóna mobilizuje sily tamojších podnikateľov, ktorí ponúkajú služby v pohostinstvách i v cestovnom ruchu. Čo by sme mohli doporučit? Len návod na prehliadku pamiatok v Ríme by zabral niekoľko stránok. Za zmienku stojí  i Vatikán, alebo veľký počet námestí, kde stretnete návštevníkov z celého sveta.


Taliansko však nie je len Rím.. .Túto krajinu zdobia i ďaľšie perly, Neapol, jedno z najväčších miest Kampánie je samo o sebe pojmom. Dlhý úsek pobreží tohto regionu je posiatý počtom letných osád a pláží. Od neapolskej zátoky cez Salermo až po Golfo di Policastro majú REKREACNEDOMY.sk pripravené letné objekty, ktoré  poskytujú prístrešie svojím návštevníkom. Domy v tomto regióne sú vybavené bazénmi, záhradným nábytkom,  grilom, a počtom ďaľších zariadení, ktoré zpríjemňujú dovolenku.REKREACNEDOMY.sk sú si vedomé toho,  že len kvalita môže ovplyvniť rozhodnutie pre niektorý dom alebo apartmán z nášho katalógu. Atmosféra juhu  na Vás zapôsobí na každom kroku. V tieni na lavičke podriemáva majiteľ obchodu, inde zase počuť radostný  krik detí hrajúcich v bazéne, a nakoniec Vás zaújme hlas huslí, ktorý vychádza z dverí kaviarne v susedstve kostolníka. To bývajú typické scény talianskeho juhu.

V Oblastiach od Apulie cez Basilikata až do Kalábrie sa dostávame na juhovýchodné a južné pobrežie  poloostrova. Tu nás čaka skutočná južanská atmosféra so všetkými zvyklosťami a predsudkami. Čo však  zaujíma návštevníkov, sú more a pláže. Tu je to správne miesto,kde more hrá všetkými tónmi modrej. Príroda dáva najavo svoju dravosť, hýri farbami a veľkoryso rozdáva svoju krásu. Pre všetkých, ktorí chcú stráviť  dovolenku v blízkosti starých kultúrnych pamiatok, často uprostred prírody a aj napriek pohodliu veľkoryso vybaveného domu, je táto oblasť tou najlepšie zvolenou. Naši zákazníci sa každoročné zaujímajú práve o takéto prostredie, ktoré im poskytne nielen ideálne podmienky pre letnú dovolenku, ale túžia súčasne i po poznávaní tradíc a zvykov, ktoré sa už zvoľna vytrácajú.

Len neďaleko od pevniny na ostrove Sicília majú REKREACNEDOMY.sk možnosť ponúknuť tým, ktorí túžia po zvláštnostiach svojích rozprávkových letných apartmánov a domov. Slnkom zaliate terasy poskytujú výhliadku na trblietajúcu sa hladinu mora, večer ponúkajú príjemné posedenie u poháriku tamojšieho vína. Sicília hrala už v dávnej minulosti dôležitú úlohu v námornom obchode, často sa stala i cielom nájazdov pirátskych ľodí alebo obetí morských búrok.

Žiadna moc však tomuto ostrovu nezobrala jeho krásu a povesť. Malebné zátoky skryté pred vetrom, neuveriteľne priezračné more a mierne klíma. To sú hlavné dôvody, pre ktoré sem každoročne zamieria i tí, ktorí si svoju  dovolenku vybrali v niektorom z domov na stránkach REKREACNEDOMY.sk. Vily a apartmány poskytujú dostatok priestoru, ich vybavenia odpovedajú vkusom i kvalitou predstavám o príjemne strávenou dovolenkou.

Západne od pevniny sa v mori ako perla trblieta jeden z najväčších ostrovov Stredozemného mora. Ostrov, ktorému vládne známy maják strážiaci bezpečnosť ľodí. Ostrov, ktorý ponúka nekonečné pláže pod modrou oblohou, krištáľovo čisté more a pestrú prírodu. Nie je pochýb o tom, že by niekto neuhádol, že ide o ostrov Sardínia. Tento ostrov bol vždy pojmom luxusu, pohodlného ubytovania na vysokej úrovni a v v neposlednej rade takisto oázov milovníkov vybranej kuchyne. A víno? Skúste sami. Doprajte si niektorú z nezpočetných rybích špecialít pod strechov záhradnej reštaurácie, nechajte sa ponúknuť fantastickou zmzlinou a svoje posedenie korunujte šálkou kávy, ktorú vedia iba v Taliansku. REKREACNEDOMY.sk ponúkajú na tomto ostrove s výhľadom na západ slnka, apartmány, odkiaľ môžete behom okamžiku zísť na niektorú z promenád lemovanými palmami. Tu prestanete vnímať čas. Len REKREACNEDOMY.sk Vám poskytnú to, čo hľadáte, služby, ktoré preverili už tisíce zákazníkov pred Vami.

 

Rekreačné domy v Taliansku - čo napríklad Kalábria?

Domy s bazénom

Zun-Zwei (Sarnen bei Luzern)
Osôb: 12

Lastmoment ubytovanie

Villa Anna (Catania)
13.11.2016 - 27.11.2016
€ 508,68
Kostræde Banker
27.11.2016 - 30.11.2016
€ 184,83
Breskens
20.11.2016 - 27.11.2016
€ 300,57
Jegum Ferieland
15.11.2016 - 19.11.2016
€ 436,83