Ubytovanie pri mori
Zima na horách
Apartmány v Grécku

ubytovanie v súkromí nielen v Chorvátsku, rekreačné domy, apartmány, chaty a chalupy

RekreacneDomy.sk
Skryť schránku s výberom domov... X
Zaregistrujte/prihláste sa pre ukladanie výberu pre neskoršie použitie...
Volajte Bratislavu: (0)221 028 567 | pon - nie 9:00 - 20:00 hod

Rekreačné domy, chaty, chalupy a apartmány k prenájmu na Slovensku a v Európe

Rekreačné apartmány a domy - vyhľadajte Vaše ubytovanie a rezervujte online
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
AlbánieBelgickoBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FínskoFrancúzskoHolandsko
ChorvátskoIslandTaliansko
CyprusLucemburskoMaďarsko
NemeckoNórskoPoľsko
PortugalskoRakúskoGrécko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanielskoŠvédskoŠvajčiarsko
Turecko

Ponuka

Hľadanie podľa kódu domu

Akcia & Novinky

Otvorenie predaja sezóny 2011
Práve sme zahájili predaj pobytov v rekreačných domoch a apartmánoch v celej Európe na ro... více>

Prihlásenie užívateľa

Zabudol som heslo
Nová registrácia

Otázky a rezervácie

Volajte Bratislavu 0221 028 567

Spolupracujeme

Rekreačné domy a rekreačné apartmány - ubytovanie v súkromí v celej Európe - výber z viac ako 28.000 objektov

V našej ponuke nájdete viac ako 28.000 rekreačných objektov v 23 krajinách Európy a na Srí Lanke pre trávenie vašej individuálnej dovolenky s rodinou alebo priateľmi. Ponúkame ubytovanie v súkromí v rekreačných objektoch ako sú rekreačné byty, rerkeačné apartmány, rekreačné domy, rekreačné chaty a chalupy alebo vily pri mori, v mestách i na horách. Veľa domov v našej ponuke je s bazénom a výhľadom na more. Všetky zakúpené pobyty obsahujú poisťovacie storná prenájmu zdarma okrem Cyprusu a Srí Lanky.

 

 

rekreační domy v zahraničíRekreačné domy na prenájom ponúkame v mnohých krajinách Európy:

Taliansko, Chorvátsko, Španielsko, Rakúsko, Francúzsko, Slovensko, Bulharsko, Nórsko, Turecko, Grécko, Cyprus, Dánsko, Nemecko, Švajčiarsko, Fínsko, Holandsko, Island, Švédsko, Česká republika a ďalšie krajiny

 

 

rekreační domy hory a s bazénemLetné prázdniny 2013 na horách - rekreačné chaty a chalupy na horách alebo pri vode na Slovensku alebo v Čechách

V našej ponuke rekreačnych domov sú stále voľné rekreačné chaty, chalupy a apartmány na Spiši, Šumave, v Krkonošiach, v Jizerských i  Krušných horách, v Beskydách a v Jeseníkoch. Objednajte si u nás kompletne vybavený rekrečný dom alebo rekreačnú chatu na ubytovanie na horách alebo pri vode na tento rok. (alebo: Objednajte si u nás kompletne vybavený rekreačný dom alebo rekreačnú chatu na tohtoročné ubytovanie na horách alebo pri vode). Ponuka chaty a chalupy na horách...

 

rekreační domy u moře

Letné ubytovanie pri mori - prázdniny v Taliansku, Chorvátsku, Francúzsku alebo Slovenkej republike

Vyberte si z našej ponuky ubytovanie  v mnohých prímorských rezortoch Chorvátska (ubytovanie Chorvátsko) Talianska (ubytovanie Taliansko), Španielska (ubytovanie Španielsko), Francúzska ( ubytovanie Francúzsko) alebo Turecka (ubytovanie Turecko). Radi Vám pripravíme ponuku dovolenky namieru.

 

 

Novinkou v našej ponuke sú rekreačné domy v Tropical Islands v Nemecku - VSTUP ZDARMA!

Tropical Islands ubytováníPre sezónu 2013 máme v ponuke nové rekreačné domy u aquaparku Tropical Islands v Nemecku. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku s plným konfortom a pohodlné ubytovanie v súkromnom dome.Tropical Island je unikátny tropický ostrov uprostred Európy. Ocitnete sa v  tropickej krajine a čarovnom svete džungle. Budete očarení stavbami z trópov, ktoré nás lákajú na thajské špeciality, kúzelníckou šou,lagúnami   z Bali alebo dažďovým pralesom. A hlavne si užijete skvelých vodných radovánok a kúpania. Naviac počas celej doby ubytovania máte vstup zdarma do Tropical Islands! Viac o Tropicals Islands a objednávku domov nájdete tu.

 

rekreační domy Kypr

Ubytovanie na Cypruse - domy, vily a apartmány s bazénom

Na Cypruse ponúkame ďalších 110 rekreačných domov, víl a apartmánov pri mori pre sezónu 2013/2014 Mnoho domov je s vlastným bazénom a výhľadom na more. Naša ponuka zahrňuje všetky obľúbené oblasti Cyprusu tak ako na západnej časti tak aj na východnej časti ostrova.V ponuke je ubytovanie na Agia Napa, Paralimni,Proterasu Limasolu, Pafosu, Polisu alebo Latchi.

 

Slevy

First moment zľavy na ubytovanie na sezónu 2013 až 30% pre Českú republiku, Cyprus až 20%, Chorvátsko 10%, Taliansko 15%

Zľavy až 30% - Už teraz môžete rezervovať ubytovanie v rekreačných domoch a aparmánoch pre sezónu 2013. Pre rezervácie first moment platia teraz nižšie ceny! Česká republika zľava až 30%, Chorvátsko 10%, Taliansko 15% alebo Maďarsko s veľkým počtom zľavnených objektov pre rodiny s detmi.

DIALNIČNÁ ZNÁMKA ZADARMO k rekreačnému domu pri ubytovaní v Chorvátsku, Taliansku, Rakúsku, Slovensku a Maďarsku. Podľa krajiny kam idete!

Domy s bazénom

Balchik
Osôb: 14
Village of Tynlenovo
Osôb: 7
Byala
Osôb: 6
' (Varna)
Osôb: 8

Lastmoment ubytovanie

Kegnæs
26.11.2016 - 10.12.2016
€ 854,79
Kvie Sø
29.11.2016 - 09.12.2016
€ 329,09
Kvie Sø
04.12.2016 - 22.12.2016
€ 284,57
Kirchheim/Hessen
16.11.2016 - 20.11.2016
€ 262,72