Ubytovanie pri mori
Zima na horách
Apartmány v Grécku

ubytovanie v súkromí nielen v Chorvátsku, rekreačné domy, apartmány, chaty a chalupy

RekreacneDomy.sk
Skryť schránku s výberom domov... X
Zaregistrujte/prihláste sa pre ukladanie výberu pre neskoršie použitie...
Volajte Bratislavu: (0)221 028 567 | pon - nie 9:00 - 20:00 hod

Rekreačné domy, chaty, chalupy a apartmány k prenájmu na Slovensku a v Európe

Rekreačné apartmány a domy - vyhľadajte Vaše ubytovanie a rezervujte online
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
Hľadať...
Hodnotenie kvality (minimálne):
základné
najvyššie
AlbánieBelgickoBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FínskoFrancúzskoHolandsko
ChorvátskoIslandTaliansko
CyprusLucemburskoMaďarsko
NemeckoNórskoPoľsko
PortugalskoRakúskoGrécko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanielskoŠvédskoŠvajčiarsko
Turecko

Ponuka

Hľadanie podľa kódu domu

Akcia & Novinky

Otvorenie predaja sezóny 2011
Práve sme zahájili predaj pobytov v rekreačných domoch a apartmánoch v celej Európe na ro... více>

Prihlásenie užívateľa

Zabudol som heslo
Nová registrácia

Otázky a rezervácie

Volajte Bratislavu 0221 028 567

Spolupracujeme

Česká republika

vlajka
Hlavné mestoPraha
KontinentEurópa
Úřední jazyk:Čeština
Volací kód do země:+420
Mena:Česká koruna (CZK), Kód meny: CZK
Zaujímavosti:Praha, Olomouc, Český Krumlov, Telč, Litomyšl, Lednice, Kroměříž

Informace o zemi

Pokiaľ hľadáte ideálnu dovolenku za primerané peniaze v krásnej prírode, práve táto krajina je pre Vás skvelou voľbou. Každoročne sem mieria desiatky turistov, aby zhliadli historické pamiatky alebo príjemnú krajinu.

HORY

Akokoľvek je Česká republika vnútrozemským a neveľkým štátom, na malom území je k dispozícií nemalé množstvo aktivít. Pokiaľ túžite po  strávení kľudnej dovolenky na horách, máte veľký výber. Medzi najnavštevovanejšie pohoria v Českej republiky patria Krkonoše, Orlické hory alebo Jeseníky. Tu na Vás čaká mnoho areálov, kde si prijde na svoje akýkoľvek lyžiar. Medzi najnavštevovanejšie Ski-areály s celou radov kvalitného ubytovania patrí Pec pod Snežkou, Vítkovice, Mladé Buky, Deštná v Orlických horách alebo Špindlerov Mlýn. Kvalitné lyžovanie a doprovodné programy Vás a Vašu rodinu ešte potešia.

PÁLAVA

Pokiaľ hľadáte ideálne miesto na letnú dovolenku, Česká republika ponúka radu krásnych miest k ubytovaniu a turistke. Takouto oblasťou je napríklad Pálava ležiaca na južnej Morave- Pálava je vďaka svojej polohe jedným z najteplejších miest v krajine a to sa tiež podpisuje na miestnom regióne. K dispozícií tu máte rozsiahlu vinársku oblasť s mnohými vínnymi pivniciami a samozrejme okúzlujúcou prírodou s vodnými nádržiami. Ďalším miestom ako stvoreným na rekreáciu, sú južné Čechy v oblasti Třebonských rybníkov.

ŠPORTOVANIE

V prípade, že chcete športovať,Česká repblika ponúka veľké množstvo cyklotrás. Jednou najdlhších  je polabská cyklotrasa vedúca cez jedno z najkrajších miest tejto krajiny. Práve tu je niekoľko kilometrov dlhá cesta pozdĺž rieky Labe, ktorá je obľúbená pres svoj rovný terén  predovšetkým zástancami koliečkových korčulí.

VŠADEPRÍTOMNÁ HISTORÍA

Z historického hľadiska je Česká republika veľmi zaujímavá. Tamer v každom meste sa nachádza historické centrum s hradom alebo zámkom. Medzi nejznámejšie históriou nabité je mesto Praha. Staromestské námestie s Orlojom každoročne vyrazí dych nejednému turistovi.  Prechádzka po Karlovom moste zanechá v každom z nás nejednu vzpomienku. Ubytovanie v Prahe ponúka veľké množstvo hotelov. Avšak nielen Praha disponuje pamätihodosťami. Za zhliadnutie stojí tiež Český Šternberk, Karlštejn, Lednice alebo Krádek u Nechanic. Česká republika je tiež pretkaná nejednou povesťou. Jedným takým mystickým miestom je i hora Blaník. Práve tu majú odpočívať blanický rytieri, ktorí vyjdu na pomoc českým krajinám, ak im bude najhoršie. Ďalšia povesť sa vzťahuje k zámku Houska. V miestnej kapličke podľa  zápisov z dob minulých je brána pekiel.

UBYTOVANIE

Ubytovanie v Českej republike nepatrí medzi najlacnejšie. Predovšetkým na horách si za týždennú dovolenku priplatíte. Za to luxus, ktorého sa Vám následne dostane, je nevyčísliteľný. Či sa už rozhodnete navštíviť ktorýkoľvek kút tejto krajiny, jedno je isté. Zážitky, ktoré si odveziete späť domov, sú nezabuduteľné.

Zaujímavé odkazy


Mapa krajiny


Praktické informácie

Časový posun: +1 hodin oproti SEČ
Medzinárodná predvolba: +420
Orientačn8 doba letu z Prahy:

Počasie v krajine

Teplota je práve: °C
Vlhkosť vzduchu: %
Vietor: km/h